Check offer

Nie da się ukryć, że konstrukcje stalowe stanowią zdecydowany fundament współczesnego przemysłu.

Budowle te umożliwiają sprawy rozwój gospodarki, dlatego też jakość konstrukcji stalowych ma niezwykle duże znaczenie nie tylko dla poszczególnych przedsiębiorstw, ale także całej branży. To właśnie z tego powodu przedsiębiorcy zawsze poszukują fachowców, którzy znają się na rzeczy.

Budowle te umożliwiają sprawy rozwój gospodarki, dlatego też jakość konstrukcji stalowych ma niezwykle duże znaczenie nie tylko dla poszczególnych przedsiębiorstw, ale także całej branży. To właśnie z tego powodu przedsiębiorcy zawsze poszukują fachowców, którzy znają się na rzeczy.
Siedziba firmy SpotOn tworzącej konstrukcje stalowe w Katowicach

MODERN SOLUTIONS

Our activity isn’t based on template methods. We keep developing our abilities, which helps us improve on projects’ execution, production and installation.

RESPONSIBILITY

Spot-On Welding team is highly committed to all projects conducted. We show professionalism and ensure personal contact.

INNOVATION

Our innovative approach is expressed in continuously improved abilities and motivation for perfection.

Company’s territorial range
Spot-on Welding

Budowa hal w Szczecinie - zdecyduj się na fachowców


Oszczędności na budowie konstrukcji stalowej zawsze kończą się katastrofą, ponieważ takie obiekty muszą być wykonane solidnie, rzetelnie i precyzyjnie, a nie tanio. Jest to podstawowy błąd inwestorów, który najczęściej kończy się kosztownymi poprawkami i naprawami. Dlatego też tak ważne jest to, aby już na samym początku podejść do procesu budowy konstrukcji stalowych, z głową i odpowiednim planowanie. Taki sposób rozpoczęcia pracy w zdecydowanym stopniu przyczyni się do maksymalnego poziomu bezpieczeństwa całego obiektu.
Dlatego też opracowaliśmy innowacyjny sposób budowy konstrukcji stalowych. Nasze usługi wyróżniają się wysoką jakością oraz kompleksowym podejściem, dzięki czemu inwestor zawsze jest na pierwszym miejscu. Szczecin wyróżnia się dużą dynamiką rozwoju, dlatego konstrukcje stalowe, takie ja np. hale, magazyny lub zakłady pracy, powstają w tym mieście w bardzo szybkim tempie. Profesjonalizm Spot-On Welding, to przede wszystkim doskonała jakość, profesjonalizm oraz kompleksowość całej usługi. To właśnie z tego powodu nasza firma szeroko znana jest w Szczecinie oraz jego okolicach.


Spot-On Welding - producent konstrukcji stalowych w Szczecinie

Doświadczenie jest niezwykle istotnym elementem całego procesu budowy konstrukcji stalowych, ponieważ pozwala na wybór najlepszych metod i sposobów wykonania takiej budowli. To właśnie z tego powodu tak ważne jest, aby wykonawca wyróżniał się wiedzą popartą praktyką. Nasi specjaliści mają na swoich kontach wiele dużych i angażujących projektów, dlatego każdy nowy klient traktowany jest według najwyższych standardów naszej firmy.
Usługi Spot-On Welding doskonale znane są zarówno na terenie Polski, jak i wielu krajów Europy, ponieważ wyróżniamy się jakością, która zauważalna jest wszędzie - niezależnie od lokalizacji. Warto zaznaczyć, że nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorców. Precyzja oraz stosowanie innowacyjnych metod sprawia, że każdy klient dostaje dokładnie taki projekt, jakiego oczekiwał na samym początku rozpoczęcia współpracy. To właśnie ta dokładność wyróżnia nas na rynku.

Steel constructions Szczecin - nasza oferta

Jeżeli konstrukcja stalowe jest odpowiednio trwała, to będzie w stanie przetrwać długie dekady. W przypadku tak monumentalnych obiektów, jak konstrukcje stalowe, bardzo ważnym jest, aby były one wykonywane z należytą pieczołowitością. Z tego też powodu nasze usługi są maksymalnie kompleksowe. Cały proces budowy rozpoczynamy więc od dokładnego przygotowania się do zaprojektowania danej konstrukcji stalowej. Podczas tworzenia takiego projektu kierujemy się maksymalną ilością wskazówek od zleceniodawcy, aby finalnie konstrukcja stalowa dokładnie odpowiadała oczekiwaniom klienta. Kiedy projekt jest już gotowy i zaakceptowany, to wówczas zaczyna się produkcja poszczególnych elementów. Jakość materiałów ma bezpośrednie przełożenie na trwałość takiej konstrukcji oraz jej bezpieczeństwo. Dlatego też używamy doskonałych jakościowo materiałów. Końcowym etapem jest montaż gotowej konstrukcji stalowej, dzięki czemu nasi specjaliści mają kontrolę nad całym procesem.


Innowacyjne metody, czyli gwarancja wysokiej jakości

Technologie projektowania i produkcji stale się rozwijają i co chwile pojawiają się nowe, innowacyjne metody tworzenia takich obiektów. Co więcej, nowoczesne urządzenia w zdecydowanym stopniu ułatwiają ten proces, dlatego też Spot-On Welding stosuje najnowsze, innowacyjne technologie. Doskonałym tego przykładem może być diagnostyka budynków, oparta na badaniu wizualnym VT lub penetracyjnym PT.
Ciekawym przykładem zastosowania nowoczesnych metod w tworzeniu konstrukcji stalowych, jest także inżynieria odwrotna. Polega ona na odtwarzanie lub powielanie danego obiektu, nawet jeżeli nie posiada on żadnej dokumentacji jego konstrukcji. Dzięki temu wszelkie naprawy lub modyfikacje konstrukcji stalowych oparte są nowoczesną i innowacyjną metodę.

Copyright © 2021 - Spot-On Welding Sp. z o.o.
Menu
Zadzwoń