ANGEBOT ANFORDERN
Rekrutacja na stanowisko

Spawacz - ślusarz

Zapoznaj się z naszymi wymaganiami oraz tym, co oferujemy. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz spełniasz warunki wypełnij formularz aplikacyjny.

Opis stanowiska

Firma Spot-On Welding specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych konstrukcji stalowych dla obiektów inżynieryjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty branżowe, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Spawacz - ślusarz.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie (mile widziane kierunki: spawalnictwo, ślusarstwo).
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technik spawania (MIG/MAG, TIG, elektroda otulona).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Uprawnienia spawalnicze.
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.
  • Pakiet benefitów, takich jak opieka medyczna i ciepły posiłek.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zachęcamy do przesłania CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wypełnij formularz aplikacyjny.

KLAUZULA RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

Zgodnie z art. 13 RODO, informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Spot-On Welding Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Krzyżowa 3, 40-111 Katowice. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowisko. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane na czas trwania rekrutacji. Masz prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji lub profilowania. Niepodanie danych uniemożliwi Ci udział w procesie rekrutacyji.

Formularz aplikacji

Wypełnij formularz, aby aplikować na stanowisko
Formularz rekrutacyjny