ANGEBOT ANFORDERN
Rekrutacja na stanowisko

Kierownik Projektu

Zapoznaj się z naszymi wymaganiami oraz tym, co oferujemy. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz spełniasz warunki wypełnij formularz aplikacyjny.

Opis stanowiska

Firma Spot-On Welding specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych konstrukcji stalowych dla obiektów inżynieryjnych. Oferujemy szeroki wybór produktów i usług, spełniając najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Poszukujemy Kierownika Projektu, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji ambitnych zadań.

ymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: budownictwo, konstrukcje stalowe, inżynieria
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących konstrukcji stalowych oraz procesów budowlanych
  • Podstawowa znajomość programów do projektowania 3D, takich jak Tekla Structures i AutoCAD
  • Umiejętność zarządzania zespołem, koordynowania pracy i motywowania pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ambitnych projektach
  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym i wspierającym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon służbowy
  • Szkolenia branżowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów i uprawnień
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (w zależności od projektu)
  • Pakiet benefitów, takich jak opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie

Jeśli jesteś osobą ambitną, z doświadczeniem w zarządzaniu projektami w branży konstrukcji stalowych i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, śmiało aplikuj na stanowisko Kierownik Projektu w firmie Spot-On Welding. Jesteśmy otwarci na współpracę z profesjonalistami z Polski i zagranicy. Pracując z nami, będziesz miał okazję realizować zlecenia na terenie Katowic, Gliwic oraz innych miast i regionów Polski.

Zachęcamy do przesłania CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wypełnij formularz aplikacyjny.

KLAUZULA RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

Zgodnie z art. 13 RODO, informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Spot-On Welding Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Krzyżowa 3, 40-111 Katowice. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowisko. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane na czas trwania rekrutacji. Masz prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji lub profilowania. Niepodanie danych uniemożliwi Ci udział w procesie rekrutacyji.

Formularz aplikacji

Wypełnij formularz, aby aplikować na stanowisko
Formularz rekrutacyjny