weldstructures Katowiece
Jesteś tutaj: Projektowanie 3D

Projektowanie 3D

Projektujemy oraz detalujemy konstrukcje stalowe tworząc dokumentację warsztatową na potrzeby produkcji własnej, a także naszych klientów.

Dzięki innowacyjnej technologii projektowania i zarządzania produkcją BIM, proces przygotowania materiału, produkcji oraz montażu przebiega szybciej i dokładniej.
Elementy konstrukcji łączymy z elementami architektury, częściami mechanicznych maszyn lub urządzeń, a także z układami elektronicznymi i mechatronicznymi.

Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów umożliwiamy im monitorowanie tworzenia modelu konstrukcji już we wstępnej fazie projektu.

Wszystkie nasze konstrukcja modelujemy w programie Tekla Structures, co daje możliwość rozwiązania problemów konstrukcyjnych już na etapie wstępnego projektowania, a tym samym uniknięcia czasochłonnych i kosztownych błędów mogących powstać podczas produkcji lub montażu.

Po akceptacji projektu 3D przez naszych inżynierów tworzymy pliki dwg, dxf lub nc, które następnie przekazujemy na maszyny sterowane numerycznie CNC, wypalarki laserowe lub plazmowe. Dzięki cyfrowemu numerowaniu każdej części konstrukcji jesteśmy ją w stanie śledzić począwszy od zakupu materiału po montaż końcowy na budowie. Równie ważnym elementem technologii 3D jest możliwość przeprowadzenia procesu identyfikacji kolizji, co pozwala na optymalizację konstrukcji na etapie produkcji. Dysponowanie modelem 3D konstrukcji i własną dokumentacją warsztatową stwarza możliwość podziału projektu na dogodne etapy, a produkcja nawet wielotonowych konstrukcji przebiega bez żadnych zakłóceń i komplikacji.

Projektowanie

Konstrukcje stalowe - Spot-On Welding Sp. z o.o. Kawtowiece

 Spot-On Welding Sp. z o.o.

ul. Krzyżowa 3, 40-111 Katowice

Telefon do Spot-On Welding Sp. z o.o. z Katowic konstrukcjespawane@gmail.com
weldedstructures@gmail.com

Mail do Spot-On Welding Sp. z o.o. z Katowic724-429-702